AKCE

Doprava semen zdarma

Platí na nákup nad 799 Kč
V košíku uplatníte kupón

semenagratis

Pro ostatní zboží platí doprava zdarma nad 2999 Kč

Osivo s dopravou gratis

Hledík nízký velkokvětý Mix

 Hledíky jsou rostliny Středomoří a milují slunce a teplo. Květenství jsou bohatá. Vysoké hledíky bývají vysoké 60 až 90 cm a patří mezi ně takové odrůdy, jako je Madame Butterfly, Bright Butterfly a Supreme Double.

Více informací

Koupit na Pěstík.cz

Cena dopravy?Dodání od 67Kč
nebo ZDARMA

Hledík nízký velkokvětý

 Květy hledíků často lákají pozornost dětí. Mají tvar zvířecí tlamy, a pokud jej vytrhneme, dá se s ním pohybovat jako se skutečnými ústy. Lidově se jim někdy říká "žabičky". Hledíky jsou rostliny Středomoří a milují slunce a teplo. Květenství jsou bohatá. Vysoké hledíky bývají vysoké 60 90 cm a patří mezi ně takové odrůdy, jako je Madame Butterfly, Bright Butterfly a Supreme Double. Středně vysoké hledíky dorůstají výšky od 30 do 60 cm a na našem trhu bývají zastoupeny odrůdami White Wander, Vanity Fair, Cheerio a Coronette. Nízké hledíky měří už jen do 20 30 cm. Z jejich zástupců jmenujme třeba Peaches and Cream nebo Tom Thumb. Miniatury mají už pouhých 10 20 cm a patří k nim třeba Little Gem a Bells. Převislé druhy - bývají dlouhé až 40 cm, ale směrem dolů. Zastoupeny jsou například odrůdou Candelabra a celou řadou kultivarů. obsahuje 400 semen


  • Náročnost na světlo slunce
    Za 20-letou historii je společnost Nohel Garden jedničkou v oboru zahradních osiv a kompletního zahradního vybavení u nás i na Slovensku.