Filtr

AKCE

Doprava semen zdarma

Platí na nákup nad 799 Kč
V košíku uplatníte kupón

semenagratis

Pro ostatní zboží platí doprava zdarma nad 2999 Kč

Osivo s dopravou gratis

Úprava půdy Je zde 3 produktů.

 • Keramzit - granulovaný jíl

  Keramzit 8-16 mm 10L

  Keramzit je průmyslově zpracovaný granulovaný jíl s hladkým povrchem. Pro svoje dekorativní a chemické vlastnosti nachází široké uplatnění. 

  Zobraz produkt
 • Perlit 2,5l 2-4mm

  Perlit 2,5l (2-4mm)

  Sterilní materiál pro zdravý výsev. Perlit je materiál vhodný pro výsevy, provzdušnění substrátu a ochraně kořenového systému před chladem.

  Zobraz produkt
 • Perlit AGRO/expandovaný/ 8l

  Perlit AGRO/expandovaný/ 8l

  Je zrnitý materiál vyráběn axpandací vulkanické horniny - perlitu. Vzhledem ke své pórovitosti je značně nasákavý.

  Zobraz produkt

  Super trefa!

Dekorační substrát se stejně jako běžný substrát namíchaný ze zemin využívá k zasazení rostlin do květináčů. Rozdíl je v tom, že u dekoračního substrátu můžeme zvolit nejlépe průhlednou nádobu, aby vynikla estetická stránka jeho okrasného potenciálu. Dekorační substrát je vyroben z mořských řas a má podobu gelových kuliček. Gelové kuličky, které před zasazením rostliny namočíte, nabobtnají, zbylou vodu scedíte, aby vám zbyla jen hmota z kuliček. Do ní se umístí rostlina. Gelové kuličky obsahují živiny, navíc také vodu, o rostlinu se nemusíte starat cca 2 měsíce. Pak se musí opět opakovat postup s namočením kuliček a sceděním vody. Dekorační substrát tak nabízí výhodu dlouhodobé a komplexní péče o rostlinu, aniž by jí pěstitel musel věnovat příliš času. Prohlédněte si naši nabídku dekoračního substrátu a vyzkoušejte si vytvořit originální a dekorativní vzhled vašich rostlinek.