Filtr

AKCE

Doprava semen zdarma

Platí na nákup nad 799 Kč
V košíku uplatníte kupón

semenagratis

Pro ostatní zboží platí doprava zdarma nad 2999 Kč

Osivo s dopravou gratis

Ochrana rostlin Je zde 40 produktů.

Ochrana rostlin je velmi důležitou součástí úspěšného pěstování. Nestačí rostlinám zajišťovat pouze dostatek vláhy, přísun nezbytných živin a dbát na jejich vhodné umístění vzhledem k požadavkům na světlo, teplo a další kategorie. Dobří pěstitelé si jsou vědomi i možného nebezpečí ze strany různorodých škůdců, kteří mohou pěstované rostlinky silně poškodit.

 

Napadené rostliny, ze kterých škůdci odčerpávají živiny, narušují jejich pletivovou strukturu a jinak na nich parazitují, ubírají rostlinám celkově jejich vitalitu, a to dříve nebo později vede k zániku rostlin. Do naší široké nabídky přípravků proti různým druhům škůdců jsme pro Vás připravili účinné produkty, které můžete použít buď jako preventivní opatření, abyste se dopředu vyhli nepříjemnostem s ničením nezvaných hostů na Vašich rostlinkách, nebo jako vysoce účinné přípravky, které zaručí, že se škůdci na rostlinách dlouho nezdrží a vy budete mít po starostech. Do nabídky jsme zahrnuli pesticidy, fungicidy, akaricidy a další produkty, vždy speciálně zaměřené na určitý druh škůdců.

 

I ti, kteří chtějí chránit své rostliny tzv. bio přípravky, si v našem obchodě přijdou na své. Jen je potřeba mít na paměti, že bio přípravky nemají takovou účinnost jako chemické. Jsou proto vhodné buď jako prevence, nebo v počátečním stádiu napadení. Pokud už ale došlo k rozšíření škůdců, jsou jednoznačně zapotřebí přípravky na chemické bázi.