AKCE

Doprava semen zdarma

Platí na nákup nad 799 Kč
V košíku uplatníte kupón

semenagratis

Pro ostatní zboží platí doprava zdarma nad 2999 Kč

Osivo s dopravou gratis

Palma Braheova ( brahea armata) 2 semena

Semena klíčí přibližně 2-5 týdnů. Palma má ráda plně osvětlená stanoviště a minimální zálivku. Vyhovuje jí suchý vzduch. Brahea je druh mrazuvzdorné palmy, která je odolná až do -15°C. Velmi snadno se pěstuje v bytě. Tato exotická palma má svůj původ v Kalifornii. Vytváří hustou šedomodrou korunu, někdy až bílou. Dokáže prěžít v

Více informací

Koupit na Pěstík.cz

Cena dopravy?Dodání od 67Kč
nebo ZDARMA

Brahea

Semena klíčí přibližně 2-5 týdnů. Palma má ráda plně osvětlená stanoviště a minimální zálivku. Vyhovuje jí suchý vzduch. Brahea je druh mrazuvzdorné palmy, která je odolná až do -15°C. Velmi snadno se pěstuje v bytě. Tato exotická palma má svůj původ v Kalifornii. Vytváří hustou šedomodrou korunu, někdy až bílou. Dokáže přežít v neuvěřitelně suchých podmínkách. Roste celkem pomalu, není tedy třeba přílišné zaštipování a přesazování. Jak pěstovat Braheovu palmu ze semen? Semena napřed namočíme asi na 48 hodin do vlažné vody, semena si natáhnou vlhkost a rychleji klíčí. Substrát volíme chudý, jílovitý jen asi s 1/5 rašeliny.

  • Náročnost na světlo polostín
    Pěstík se zaměřuje na prodej a distribuci osiv. S největší nabídkou osiv na trhu patří k největším maloprodejcům a velkoprodejcům. Mimo to se zaměřuje na prodej exotických osiv.