Filtr

AKCE

Doprava semen zdarma

Platí na nákup nad 799 Kč
V košíku uplatníte kupón

semenagratis

Pro ostatní zboží platí doprava zdarma nad 2999 Kč

Osivo s dopravou gratis

Proti škůdcům Je zde 3 produktů.

 • Přípravek proti škůdcům 250ml

  Přípravek proti škůdcům 250ml

  Přípravek proti mšicím, sviluškám a molicím. Neškodí včelám ani vosičkám. Vhodný pro použití v bytech a jiných uzavřených prostorách.

  Zobraz produkt
 • Mospilan 20SP 2x1.2g

  Mospilan 20SP 2x1.2g

  Systémový účinný insekticid ve formě ve vodě rozpustného prášku určený k hubení...

  Zobraz produkt

  Super trefa!

 • Biotoll na mravence

  Biotoll na mravence

  Insekticidní prášek proti mravencům, který účinně likviduje mravence i mouchy a zároveň před nimi dlouhodobě chrání prostory

  Zobraz produkt

  Super trefa!

Rostliny není potřeba chránit jen proti chorobám, plísňovým onemocněním nebo plevelu, který by rostliny utlačoval. Velmi podstatnou složku při ochraně rostlin tvoří ochrana proti škůdcům. Škůdci mohou být různého původu (živočichové, houby, hmyz, plži aj.), ale jejich působení má pro rostliny stejný dopad - oslabení, postupné chřadnutí, neúrodnost a končí to obvykle uvadnutím rostliny. My jsme do našeho sortimentu zařadili mnoho přípravků, které vám pomohou se se škůdci vypořádat a zajistit vašim rostlinám bezpečné životní prostředí pro jejich zdravý růst a celkovou prosperitu. Pokud máte podezření, že jsou vaše rostliny napadeny nějakým škůdcem, podívejte se do naší nabídky a vyberte si nejúčinnější prostředek, který škůdce zlikviduje.